Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Apie iniciatyvą

Esu Rima Norvilienė – šilališkė, keliautoja, profesionali gidė, iniciatyvos „Negirdėti faktai apie Šilalę” įkūrėja.

Ši iniciatyva gimė visiškai atsitiktinai. 2017 metais išsikėlusi iššūkį aplankyti visus 34 Šilalės rajono piliakalnius, pradėjau aktyviau keliauti po Šilalės kraštą. Kaupėsi nuotraukų ir įdomios medžiagos, kuria norėjosi pasidalinti, juolab, kad mano gimtasis rajonas tikrai turėjo ką parodyti. Žinoma, turėjau norą sužadinti kraštiečių domėjimąsi savuoju kraštu, o taip pat prisidėti prie Šilalės rajono žinomumo ir populiarinimo.

Faktus apie Šilalės krašto įdomybes, lankytinas vietas, istorinius įvykius, garsius šilališkius pradėjau kelti į facebook puslapį „Negirdėti faktai apie Šilalę”. Mano nuostabai, nuo pat pirmos dienos iniciatyva sulaukė didelio susidomėjimo. Šiuo metu negirdėtus faktus soc. tinkle skaito apie 5 500 žmonių iš bemaž 40 pasaulio šalių.

2020 metais iniciatyva „Negirdėti faktai apie Šilalę” Regioninės plėtros departamento konkurse „Regionai: atradimų žemėlapiai” buvo įvertinta kaip vienas įsimintiniausių gerosios praktikos pavyzdžių Tauragės regione ir tapo šio regiono nugalėtoja.

Iniciatyvos „Negirdėti faktai apie Šilalę“ logotipą sukūrė šilališkė Brigita Žebrauskaitė, o interneto svetainę – varsėdiškis Eimantas Petrikas. 

Daugiau įdomių faktų apie Šilalės kraštą rasite: www.facebook.com/faktaiapiesilale