Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Negirdėti faktai apie Šilalę – interneto svetainėje

Nuo šiol negirdėtus faktus apie Šilalės kraštą bus galima skaityti naujame interneto puslapyje. Įdomūs faktai bus ne tik lengviau randami, bet ir ieškoti dominančios informacijos bus kur kas paprasčiau. Šioje interneto svetainėje taip pat bus galima rasti patogiai sudarytų maršrutų po Šilalės rajoną bei informacijos apie lankytinas vietas. Taigi, viskas vienoje vietoje – ir negirdėti faktai, ir atrinkti maršrutai, ir būtini aplankyti objektai.

Ši interneto svetainė – bendras iniciatyvos „Negirdėti faktai apie Šilalę” įkūrėjos Rimos Norvilienės bei IT specialisto Eimanto Petriko darbas. Abiem Šilalės rajonas – gimtasis: Rima – šilališkė, o Eimantas – varsėdiškis. O ir tikslas vieningas – prisidėti prie Šilalės krašto žinomumo ir didesnio jo lankomumo. Todėl nauja interneto svetainė skirta dalintis negirdėtais faktais apie Šilalės kraštą, kviesti po jį keliauti ir atrasti įdomių vietovių.

Iniciatyva „Negirdėti faktai apie Šilalę” sukurta dar 2017 metais, kuomet įdomūs faktai apie Šilalę” pradėti dalintis tuo pačiu pavadinimu facebook profilyje. Šiuo metu negirdėtus faktus soc. tinkle skaito apie 5 500 žmonių iš bemaž 40 pasaulio šalių.

Rimos Norvilienės nuotr.